Ünlülerin Cilt Bakımı Sırları

Ayşe Tolga cilt bakımı

Her kadının kendisine ait bir güzellik sırrı vardır. Eğer sizde yoksa bir tane edinmenin tam sırası. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işe ünlülerin sırlarını inceleyerek başlayabilirsiniz. Sizin için dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü isimlerinin cilt bakımı sırlarını araştırdık :

Beyonce

Beyonce Cilt Güzelliği

Beyonce’un en büyük güzellik sırrı nemlendiricisini yanından ayırmaması ve kullanmayı hiç unutmamasıymış. Ayrıca Beyonce bir kadının en güzel halinin gülümsediği hali olduğunu söylüyor ve sık sık gülümsemeye özen gösteriyor.

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinççi Cilt

Özge Özpirinçci güzellik konusunda annesinin tavsiyelerini dinliyormuş. Doğal bakım yapmayı belirten Özpirinççi kantaron yağı ve limon-soda ile yaptığı buz küplerini sık sık cilt bakımı için kullanıyormuş.

Fergie

Fergie Cilt Bakımı

Güzelliğinin bir kısmını geçirdiği estetik ameliyatlara borçlu olan Fergie yüzünde çıkan lekelerden kurtulmak için üzerlerine diş macunu sürüyormuş.

İpek Tuzcuoğlu

İpek Tuzcuoğlu

İpek Tuzcuoğlu’nun güzellik ve bakım konusunda öncelikleri doğallık ve hijyen. Genç görünmesinin sırrı olarak da 2000 yılından beri düzenli olarak yaptırdığı doğal peeling işlemini gösteriyor.

Kate Winslet

Kate Winslet cilt bakımı

Göz kremlerini gittiği her yere götüren Winslet’in en büyük korkusu gözlerinin etrafındaki morluklarla paparazilere yakalanmakmış.

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan Sahnede

Ajda Pekkan bacaklarının güzelliğini ve elastikiyetini korumak için sık sık soğuk duş aldığını belirtiyor.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow cildi

Bir dönem Brad Pitt ile yaşadıkları aşk ile adını duyuran Hollywood aktristi yüzüne hafif yağlar sürmenin onu çok iyi hissettirdiğini söylüyor. Özel tercihi olarak Omega-3 yağlarını sürdüğünü belirtiyor.

Esra Erol

Esra Erol

Yaptığı program gereği her gün ekranların karşısında olması gereken Esra Erol her gün makyaj yapmak zorunda. Bu açıdan cildini sağlıklı tutabilmesi hiç de kolay değil. Cilt bakımı konusunda takıntılı olduğunu söyleyen Esra Erol haftada 2-3 gün cildine pişik kremi sürdüğünü söylüyor.

Ebru Şallı

Ebru Şallı

Fit bir vücut denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Ebru Şallı cilt güzelliği için sabahları sadece su ile yüzünü yıkayıp daha sonra tonikle silip temizlediğini belirtiyor.

Eva Mendes

Eva Mendes

Latin güzel Eva Mendes aşırı makyajdan kaçınmak için parıltılı bir bronzlaştırıcı pudrayı nemlendirici ile karıştırıp yüzüne sürüyormuş.

Ayşe Tolga

Ayşe Tolga cilt bakımı

Kendisine ait bir bakım markası da bulunan Ayşe Tolga cilt güzelliğini korumak için üzüm çekirdeği, yaşlanma karşıtı yüz serumu ve argan yağı gibi mucize yağlardan faydalandığını söylüyor.

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Gelmiş geçmiş en iyi mankenlerden birisi olarak gösterilen Naomi Campbell ilerlemiş yaşına rağmen formunu ve güzelliğini koruyor. Selülit oluşmasının önüne geçmek için günlük olarak bacaklarına ve kalçalarına kahve masajı yaptırmak güzel mankenin en büyük bakım sırrı.

Sandra Bullock

Sandra Bullock

Sandra Bullock da ilerleyen yaşına rağmen cilt güzelliğini koruyabilen bir aktris. Ünlü oyuncu günde en az 2 elma yediğini ve cildinin güzelliğini elmaya borçlu olduğunu söylüyor.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

Türkiye’nin tartışmasız en güzel kadın oyuncularından birisi olan Tuba Büyüküstün bir aralar oldukça popüler olan pembe maske kullanarak cilt güzelliğini koruduğunu söylüyor.

Sinem Kobal

Sinem Kobal

Başarılı oyuncu Sinem Kobal saçlarının güzelliğini korumak ve daha hızlı uzamasını sağlamak için yılan yağı kullanıyormuş.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage