En Güzel Kırlangıç ve Serçe Dövmeleri

En güzel kırlangıç dövmeleri

Küçük ve hızlı olan bu kuşların derin bir sembolik anlamı vardır ve tevazu, özgürlük ve gerçek aşkla ilişkilendirilir. Serçe ve kırlangıç dövmeleri birbirine çok benzer ve sıklıkla karıştırılır.

Yine de ikisi arasında büyük bir fark var. Kırlangıç ​​mavi renktedir ve çatallı bir kuyruğu ve kıvrımlı, sivri kanatları vardır. Serçeler ise dolgun, grimsi kahverengi renkte ve kısa kanatlıdır. Serçe dövmeleri genellikle dini çağrışım yaptığı için daha az yaygındır.

Kırlangıç ​​dövmeleri denizciler arasında oldukça popülerdir. Kırlangıçlar deniz kenarında karaya daha yakın bulunur. Denizciler bir kırlangıç ​​gördüklerinde, karanın yakında olduğunu bilirler. Kırlangıçlar ayrıca bir denizcinin ne kadar tecrübeli olduğunu gösterir. Bir denizci ilk 5.000 deniz milini geçtikten sonra, ilk dövmesini ve sonraki 5.000 milden sonra bir tane daha dövmesini yaptırır, ardından tipik olarak deniz yıldızına dövme yaptırır.

1. Renkli Kırlangıç ​​Dövmesi

Renkli Kırlangıç ​​Dövmesi

Bu kırlangıç ​​dövmesi, sevimli ve modaya uygun olması ve renklerin parlak kullanımı ile dikkat çekiyor. Genellikle göbek bölgesi veya kollarınızın ön kısmına yaptırılan bir dövme modelidir.

2. Süslü Kırlangıç Dövmesi

Süslü Kırlangıç Dövmesi

Bu süslü kırlangıç ​​dövmesi, bu sanat eserini süslemek için kullanılan karmaşık detaylarla dikkat çekiyor. Sadece bu basit kırlangıç ​​dövme tasarımını vurgulamaya yarayan hassas tasarımlara dikkat edin. Herhangi bir karışıklığı önlemek için bu sanat eserini deneyimli bir dövme sanatçısı tarafından yaptırdığınızdan emin olun.

3. Parlak Turuncu Kırlangıç ​​Dövmesi

Parlak Turuncu Kırlangıç ​​Dövmesi

Turuncu, parlaklığıyla öne çıkan ve etkili bir şekilde dikkat çeken bir renktir. Bu parlak turuncu kırlangıç ​​dövmesi de gerçekten göz alıcı. Bu basit ama gösterişli tasarım, siyahın aksine turuncunun parlak birincil tonuyla zenginleştirilmiştir.

4. Kırlangıç Silüet Dövmesi

Kırlangıç Silüet Dövmesi

Bu kırlangıç ​​dövmesi, uçuş halindeki bir kuşun görünen silueti. Kanatlardaki çiçek tasarımını ve kesinlikle usta bir zanaatkarın ya da kadının işi olan karanlık silueti not edin. Bu harika sanat eseri hakkında ne kadar az söylenirse o kadar iyi.

5. Minyatür Kırlangıç ​​Dövmesi

Minyatür Kırlangıç ​​Dövmesi

Bu minyatür kırlangıç ​​dövmesi, görünüşe göre ince ancak harika bir stil ifadesi olan bir dövmeye sahip olmak isteyenler için. Küçük tutun ve deneyimli bir dövme sanatçısı tarafından aynen burada gösterildiği gibi yaptırın.

6. Çift Kırlangıç Dövmesi

Çift Kırlangıç ​​Dövmesi

Bu dövme iki kırlangıç ​​tasvir ediyor ve bu nedenle aşkı ve ömür boyu arkadaşlığı sembolize ediyor. Hayatta sevgi ve neşe arayışı içindeyseniz, bu ikili kırlangıç ​​dövmesinin size ilham vermesine izin verin. Her zaman hayatınızın bir parçası olmuş ve her zaman olacak yakın arkadaşlarınıza değer vermeyi de bir hatırlatma olarak saklayabilirsiniz.

7. Kulak Arkası Kırlangıç Dövmesi

Kulak Arkası Kırlangıç Dövmesi

Kulağın arkasına yaptırılan bu kırlangıç ​​dövmesi, neredeyse fotoğraf kalitesi veren etkili gölgeleme kullanımıyla dikkat çekiyor. Bu dövmeyi deneyimli bir dövme uzmanı tarafından olduğu gibi yaptırabilirsiniz. Ancak, el bilekleriniz veya ayak bilekleriniz gibi vücudunuzun diğer bölgelerine yerleştirmekte özgürsünüz.

8. Minyatür Kırlangıç Dövmeleri

Minyatür Kırlangıç ​​Dövmeleri

Bilekler için yapılan bu minyatür dövme, uçuş sırasında kırlangıçların karanlık silüetlerini etkili bir şekilde tasvir ediyor. Bu dövme kesinlikle küçük ve incedir, ancak bu onun büyük tarz değerini pek etkilemez. Küçük ve modaya uygun tutun. Bununla birlikte, bu dövmeyi ayak bileklerinize de yaptırabilirsiniz.

9. Siyah Süslü Kırlangıç Dövmesi

Siyah Süslü Kırlangıç ​​Dövmesi

Siyah renkteki bu süslü kırlangıç ​​dövmesi, sanatı ve kavramsallaştırması ile dikkat çekiyor. Gölgelendirmenin parlak kullanımının bu dövmeye kopyalanması zor olan daha yüksek bir sanat değeri verdiğini fark etmemek zor. Bu dövmenin vücudunuza yapılmasını istiyorsanız, tecrübeli bir dövme sanatçısına konsepte sadık kalmasını söyleyin.

10. Mercan Mavisi Kırlangıç ​​Dövmesi

Mercan Mavisi Kırlangıç ​​Dövmesi

Bu mercan mavisi kırlangıç ​​dövmesi tek kelimeyle özetlenebilir ve bu sadece ‘güzel’. Bu dövmenin kesin ve belirgin kadınsı çekiciliği var.

11. Uçan Serçe Dövmesi

Uçan Serçe Dövmesi

Uçmakta olan bir serçe, gerçekten görkemli bir manzaradır. Serçelerin dini çağrışımları vardır, ancak uçmakta olan bir serçe, özellikle kolunda dövme varsa, özgürlük anlamına da gelebilir.

12. Serçe Silüeti Dövmesi

Serçe Silüeti Dövmesi

Bazen bir gölge varlığın kendisinden daha yüksek sesle konuşur. Serçeler aşk, sadakat ve bağlılığı temsil eder ve bu dövme güzel aşk bağından bahseder. Ön kolunuza, sırtınıza, boynunuza veya göğsünüze bir siluet dövmesi yapmak harika bir fikir olabilir. Boyut önemli değil. Diyelim ki ne kadar küçük olursa o kadar iyi.

Kuş dövmeleri iyidir ama bu modeller arasından seçim yapamadıysanız farklı modeller için şu sayfalarımıza da mutlaka bakın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage