Küçük Omuz Dövmeleri

Küçük Kuş Dövmesi

Omuzlar dövme yaptırmak için harika bölgeler olabilir. Ama büyük dövme modelleri ilk aşamada sizi korkutuyorsa küçük bir dövme modeli ile başlangıç yapabilirsiniz. İşte size fikir verecek 10 küçük omuz dövmesi ve anlamları:

1. Omuzda Minimalist Gül Dövmesi

Omuzda Minimalist Gül Dövmesi

Güller sevgi, saflık, denge ve kadınlıkla ilişkilidir. Pek çok macera, öğrenme ve büyüme ile yeni bir başlangıcı sembolize ediyorlar.

2. Omuz Üstünde Küçük Taç Dövmesi

Omuz üstünde küçük taç dövmesi

Liderlik, güç, otorite ve cesaret gibi nitelikler kişiliğinizi temsil ediyorsa, bu küçük taç sizin için ideal dövme modeli olabilir. Bir taç monarşiyi, ihtişamı ve doğruluğu sembolize eder.

3. İnci Dövmesi

inci Dövmesi

İçinde inci bulunan açık bir deniz kabuğu, yeniden doğuşu, mucizeyi, saflığı, zenginliği, yükselişi ve gizli bilgiyi sembolize eder. Hayatlarında yeni bir aşamaya başlamaya hazırlanan herkes için mükemmel bir dövme.

4. Kar Tanesi Dövmesi

Kar Tanesi Dövmesi

Bir kar tanesi, benzersizliği ve bireyselliği temsil eder. Bunun nedeni, her kar tanesinin benzersiz bir desen ve tasarıma sahip olmasıdır. Eşsiz, yardımsever, insancıl ve nazik olduğunuza inanıyorsanız, bu dövme modeli size son derece uygun.

5. Gitar Dövmesi

Gitar Dövmesi

Müzik sevginizi dünyaya ifade etmek istiyorsanız, bulabileceğiniz en iyi minimalist dövme modelleri arasında. Sonsuza kadar yanınızda kalacak bir enstrümanın veya müzik notasını tercih edebilirsiniz.

6. Özgürlük Dövmesi

Özgürlük Dövmesi

Sizin için çok önemli olan kelimeleri kalıcı olarak cildinize yazdırmaktan daha basit ne olabilir? Size her zaman ilham veren bir alıntı, sizi bir tişörtle tanımlayan bir cümle, en çok bağlandığınız bir kelime veya sadece kendinizin en iyi versiyonu olmanız için size güç ve motivasyon veren bir metin olabilir. Bunlar sadece havalı görünmekle kalmaz, aynı zamanda anlam da sağlar. Tıpkı “özgürlük” kelimesini tanımlayan bu dövme gibi, en uygun sembolü olan kuşla birlikte.

7. Küçük Kuş Dövmesi

Küçük Kuş Dövmesi

Bu herkesin yaptırmak isteyeceği türden sevimli basit dövmelerden biri. Küçük bir kuşun ana hatları veya silueti kesinlikle hoş görünüyor. Bu kesinlikle yaptırmak isteyeceğiniz bir dövme, özellikle de ilk kez yapıyorsanız ve büyük bir dövme yaptırma konusunda gerginseniz. Gökyüzünde bir araya toplanan ve rüzgara dikkat eden kuşların görüntüsü, kalbinizi kaygısız hissettirir. Bu dövme, özgürlüğün, bağımsızlığın ve sevdiklerinize bağlanmanın sembolüdür.

8. Uçan Kuşlar Dövmesi

Uçan Kuşlar Dövmesi

Kuşlar özgürlüğü temsil eder. Bu uçan kuş dövmesi yaptırmak kendinizi özgür bıraktığınız anlamına gelebilir.

9. Kağıt Uçak Dövmesi

Kağıt Uçak Dövmesi

Bu dövme ile hangi yaşta olursanız olun içinizdeki çocuğu kaybetmediğinizi gösterebilirsiniz.

10. Sevimli Evcil Hayvan Dövmesi

Sevimli Evcil Hayvan Dövmesi

Bu arka omuz dövmesi, u şeklindeki bir çelenkten bakan küçük bir köpekciğe sahip. Omuzun önünde veya arkasında olsun, bu çalışma sevimli olabileceği kadar güzel görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage