Megan Fox’un 7 Dövmesi ve Anlamları

Megan Fox dövmeleri ve anlamları

Hollywood divası Megan Fox, büyüleyici stil anlayışı, oyunculuk becerileri ve kişiliği nedeniyle popülerdir. Megan ayrıca vücudunun her yerine yaptırdığı inanılmaz dövmelerle tanınır.

Transformers ile tüm dünyada ünlenen aktris dövme yaptırmaktan kendini pek alıkoyamıyor. Sık sık dövme yaptırmaktan hoşlandığını ifade eden starın dövmelerinin her biri benzersiz ve onun için güzel şeyleri sembolize ediyor. Dövmelerinin bir kısmı görünür ve kolayca fark edilirken, bazıları kapalı. Ayrıca birkaçını sildirip yeniden yaptırdı.

Megan Fox’un Dövmeleri ve Anlamları

1. Megan Fox’un Marilyn Monroe Dövmesi

Megan Fox'un Marilyn Monroe Dövmesi

Bu, Megan Fox’un bir zamanlar sağ ön kolundaki en ünlü dövmesi – Marilyn Monroe’nun büyük bir portresi. Dövmeyi 18 yaşına geldiğinde yaptırdı ve Marilyn’i idolü olarak gördü. Megan, Marilyn’in şarkılarını dinleyerek büyüdü ve güçlü bir bağ hissetti. Hatta Marilyn’in şarkılarının çocukluğu boyunca sesini her duyduğunda ağlattığını iddia etti ve daha sonra depresyona girip Marilyn Monroe gibi trajik bir hayat yaşayacağından korktuğu için dövmeyi sildirmeye karar verdi.

2. Megan Fox’un Tribal Bilek Dövmesi

Megan Fox'un Tribal Bilek Dövmesi

Megan Fox’un bilek dövmesi, popüler Yin-Yang sembolünün güzel bir tasarımıdır. Bu kabile dövmesi siyah mürekkeple yapılmış ve sol bileğinin iç kısmındadır. Bilek dövmesi, bir yin-yang oluşturan iki birbirine kenetlenen dalgayı tasvir ediyor. Megan, bu benzersiz tasarımın sörf sevgisine saygı göstermek için seçildiğini söyledi. Ancak ortaya çıkış şeklinden memnun olmadığı için onu daha sonra sildirdi.

3. Megan Fox’un Ay ve Yıldız Dövmesi

Megan Fox'un Ay ve Yıldız Dövmesi

Megan Fox’un sağ bileğinin iç kısmında sevimli, renkli bir dövme var. Dövme, yüzü 5 köşeli mavi bir yıldızla örtüşen sarı ve turuncu bir hilal ayına ait. Bu dövme, vücudundaki diğer tüm dövmeler arasında tek renkli dövme. Seçimleri ve kişiliğini temsil ettiği ve iltifat ettiği için kesinlikle öne çıkıyor. Ay ve yıldız dövmesi , muhtemelen babası Franklin Fox ile yakın tuttuğu tek ilişki.

4. Megan Fox’un Sırt Dövmesi

Megan Fox'un Sırt Dövmesi

“Yaldızlı kelebeklere hepimiz güleceğiz.” Yazılı dövme modellerinde süslü ve seksi bir şey var. Bu ünlü Shakespeare alıntısı, Megan Fox’un sırtına yazılmıştır. Sağ omzunun üst sırtına süslü Viktorya dönemi Gotik yazı tipiyle kazınmış. Alıntı biraz değiştirilmiş ve Shakespeare’in oyunu Kral Lear’dan alınmıştır. Bu çizgi, Megan’ın hayata karşı tutumunu tasvir ediyor. Sık sık bu dövmeyi kırmızı halılarda ve etkinliklerde sergilediği görülüyor. Alıntı dövme ilhamları arıyorsanız, bunları Megan gibi tercih edebilirsiniz. Sizinle veya kişiliğinizle ilgili herhangi bir ünlü veya anlamlı alıntı seçin ve halledin.

5. Megan Fox’un Kaburga Dövmesi

Megan Fox'un Kaburga Dövmesi

Bir zamanlar, bir oğlan KALBİNİ kırana kadar aşkı asla bilmeyen küçük bir kız vardı.

Megan Fox’un kaburga dövmesi, Nietzsche’nin sözlerinden kabaca esinlenen, yazdığı güzel bir şiirdir. Bu dövme göğüs kafesinde ve kesinlikle Megan’ın en seksi dövmelerinden biridir. Bu dövmeyi Mickey Rourke için yaptırdığı söyleniyor . Megan, plaj gezilerinde olmadığı sürece genellikle bu dövmeyi asla göstermez.

6. Megan Fox’un Kalça Dövmesi

Megan Fox'un Kalça Dövmesi

Megan Fox, uzun süredir erkek arkadaşı ve kocası Brian Austin Green’e adanmış pelvik kalça kemiğinde bir ‘Brian’ dövmesine sahip. Sonunda, Hawaii’deki samimi bir düğün töreninde 2010 yılında 6 yıl boyunca çıktıktan sonra evlendiler. Dövme ona olan sevgisini yansıtıyor ve ilişkilerine ne kadar değer verdiğini gösteriyor.

7. Megan Fox’un Çin Sembolü Dövmesi

Megan Fox'un Çin Sembolü Dövmesi

Megan Fox’un boynunun arkasında ‘güç’ anlamına gelen bir Çin sembolü (力) var. Bu, Megan’ın yaptırdığı ilk dövme oldu. Bu dövme, çoğunlukla saçlarıyla kaplı olduğu için hak ettiği ilgiyi nadiren alıyor. Ama arada bir, bir at kuyruğu yapmayı tercih ettiğinde, boynunun arkasındaki bu sevimli küçük Çin dövmesini sergiliyor. Megan, bu Çin dövmesinin kendine güç vermenin ve ona merkezde kalmasını ve odaklanmasını hatırlatmanın kişisel yolu olduğunu itiraf etti .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage