Erkeklerin kadın vücudunda en seksi bulduğu 10 yer

Üzücü ama gerçek ; bir çok bayan vücudunda erkeklere en seksi gelen yerleri merak eder ve bunu kullanmak isteyebilirler. Aslında bunu erkeklerin en çok baktığı ve vücudunda en çok dikkat çeken yer olarak kısıtlamak da gereksizdir. Neredeyse çoğu kadının bildiği, bazılarının da tahmin edemeyeceği sürpriz yerler de olabilir.

İngilterede bir kadın magazin dergisi bu konuda bir araştırma yaparak, erkeklerin kadınlarda en seksi bulduğu yerleri listelemişler. Biz de bu yazıyı kaynak alarak sizlerle merak edeceğinizi düşündüğümüz bu yerleri paylaşmak istedik, yorumlar kısmından siz de varsa tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz;

10. Ayaklar

Seksi Ayaklar

Seksi kelimesi aklımızdan geçtiğinde ayaklar genellikle aklımıza gelmez, ama erkeklerde durum böyle değil. Derginin araştırmasına göre yüksek topuklu giyinmiş açık ayaklar görmek veya güzel boyanmış ayak tırnakları erkeklere oldukça cazibeli gelebiliyormuş. Ayrıca küçük ve ince ayak bilekleri erkeklerin en çok tercih ettiği ayak tipi. Ayrıca ayakların küçük olması da erkeklere estetik gelen unsurlardan.

9. Sırt

Seksi Sırt

Ayaklar kadar fetiş bir açıda olmasa da özellikle zayıf ve şekilli bir bayan vücudunda düzgün ve dekolteli bir sırt erkekleri etkilemek için oldukça can alıcıdır. Bu bölgede özellikle omuzlara yakın veya tam kalçanın üst kısmındaki boşlukta bulunan kadınsı dövmelerin de erkekleri olumlu etkilediği belirtiliyor.

8. Göbek

Seksi göbek

Özellikle Türk erkeklerinin dansöz merakının sebeplerinden birisi de kadınların göbekleri olabilir mi acaba? Bütün erkeklerin fit kadınlardan hoşlandığını biliyoruz. Bu bölgede fitlik erkekler için tamam fakat bu bölgedeki aşırı kaslılık erkekler için olumsuz karşılanıyor. Yani karşı cinste çok karın kası kadınlara seksi, erkeklere antipatik gelebiliyor.

7. Saçlar

Seksi Saçlar

Saçlar aslında kadınların tanımlayıcı birer parçasıdır. Saçların şekli karşı cinse her zaman mesajlar verebilir. Bazı erkekler esmer, bazıları sarışın, bazıları kısa kesilmiş, bazıları kıvırcık sevse de tüm erkekler ortak olarak bakımlı ve şekilli saçları seksi buluyor. Ama özellikle öne çıkan en seksi saç modeli ise genel olarak kızıl saç olarak göze çarpıyor.

6. Bacaklar

Seksi Bacaklar

Uzun ve şekilli bacaklar erkekleri gerçekten baştan çıkartıyor. Bazen bacaklarınızı süsleyebileceğiniz çorap ve jartiyer çeşitleri ile bacaklarınızı daha da seksi hale getirmeniz mümkün.

5. Gülümseme

Seksi Gülümseme

Güzel ve içten bir gülümseme pek çok erkeğin karşı koyamayacağı türden bir sinyaldir. Kadın gülümsemesi yapılan anketlerde de her zaman yüksek oy alanlardan.

4. Dudaklar

Seksi Dudaklar

Dolgun ve biçimli dudaklara erkekler dönüp bir daha bakmaktan kendini alamaz. Erkekler genellikle sizin ruj renginizden ziyade dudaklarınızın şekli ve yüzünüzün geri kalanı ile uyumuna daha çok dikkat eder. Aslında dudaklarınızı daha basit ve daha doğal göstermek onlara daha çekici gelecektir.

3. Göğüsler

Seksi Göğüsler

Aslında tüm kadınlar erkeklerin güzel göğüsleri ne kadar seksi bulduğunu bilirler. Ama burada bilmedikleri veya çok az kadının bildiği erkeklerin göğüs dekoltesini, açık göğüslerden daha çok seksi bulduğu. Merak unsuru vücudunuzun bu nadide parçasını daha çekici hale getiriyor. Çok büyük ve çok küçük göğüslerden ziyade normal ölçülerde ve oval şekilli göğüsler erkeklere daha cazibeli geliyor.

2. Kalça

Seksi Kalça

Herhalde göğüslerle birlikte kalçalar ilk akla gelen yerler olmuştur. Evet herkesin de bildiği gibi kalçalar da erkeklerin en seksi bulduğu yerlerdendir. Genellikle güzel şekilli kalça zaten kendini belli eder ama bazı erkekler büyük kalçalardan bazıları küçük kalçalardan hoşlanabilmekte.

1. Gözler

Seksi Gözler

Pek çok kadın 1 numarada gözler olduğunu önceden tahmin edemese de hem anketlerde hem de araştırmalarda erkeklere en seksi gelen kadın parçası gözler. Özellikle derin ve anlamlı bakışlı gözler erkeklerin ateşinin yükselmesini sağlayabilen en keskin araç. Zaten erkeklerin bir kadında ilk baktıkları yerin de gözler olduğunu söyleyen yazılara artık aşina olmuşsunuzdur.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here