Gizlilik Politikası

Sayfamızda yayınlanan tüm görsel ve text içerikler alıntıdır. Herhangi bir şekilde tedavi önermiyoruz ve cilt ile ilgili sıkıntılarınız ve problemleriniz olduğu zaman uzman doktorlara muayene olmanızı öneriyoruz.

Sitemizde yayınlanan maske ve benzeri tarifler, tamamı ile doğal ve kişiden kişiye farklılık gösterebilecek tariflerdir. Bu tarifleri kullanmak tamamen kişinin kendi kararı olacaktır ve bu konuda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

Ayrıca sayfamızda yazmış olduğumuz yazıları özenle hazırlıyoruz. Bunun için siztemizin içerikleri kaynak göstermeden kesinlikle yayınlanamaz.

Siteyi kullanan her kullanıcı ve ziyaretçi yukarıda sıraladığımız maddeleri kabul etmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cilt Sitesi bitkisel yağlar, mineraller ve doğal malzemelerle daha güzel bir cilde kavuşmanız için çeşitli yazılar paylaşır. www.ciltsitesi.com sitemizdeki yer alan öneriler ve bilgiler asla doktor tavsiyesi yerine geçmez: Bu yazılarda yer alan maskeler, kürler ve doğal bakım önerileri kişiden kişiye ve bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. Bu maskeleri uygulamak kişilerin tamamen uygulayacak kişinin kendi sorumluluğundadır ciltsitesi.com yazarları ve sahibi doğacak herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.