Şerbetçi otu ile doğal göğüs büyütme

Estetik operasyonlarla göğüsleri büyütmenin hem zahmetli hem de oldukça pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz.  Göğüs büyütücü kremler de genellikle kullanırken büyüme etkisi gösterip daha sonradan bu etki olmayabiliyor.

Yine de göğüslerinizin olduğundan daha büyük olmasını ve daha dolgun görünmesini istiyorsanız sizlere denenmiş ve onaylanmış doğal bir tarif olan şerbetçi otu tarifini öneriyorum. Şerbetçi otunu hemen hemen her aktarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şerbetçi Otu

Göğüs büyütücü şerbetçi otu tarifi;

Bir cezvenin yarısına kadar şerbetçi otu doldurup onun da yarısı kadar su ekleyin. Bu karışımı ateşte karıştırarak kaynatın. 10 dakika bekledikten sonra bu karışımın suyunu süzün. Kaynattığımız ve soğuduktan sonra süzdüğümüz bu suyu yağsız el kremi ile çok cıvık olmayacak oranda karıştırın. Karışımı kullanmadan önce 1 gün dinlendirin.

Uygulamanın daha etkili olması için her akşam saat 8:00 civarı bir kupa adaçayı için. Adaçayı östrojen artışı sağlayacaktır. Daha sonra gece 11 gibi veya yatmadan hemen önce hazırladığınız karışımı göğüslerinize sürün ve bu şekilde yatın. Sabah kalktığınızda isterseniz yıkayarak çıkarabilirsiniz. Bu uygulamayı düzenli ve günlük olarak uygulayarak aradaki farkı gözlemleyebilirsiniz.

Şerbetçi otu ile göğüs büyütme tarifini uygulayanların yorumları;

 • Bu uygulamayı düzenli uygulayan bir arkadaş göğüslerinin 70 numaradan 75 numaraya kadar büyüdüğünü söylüyor.
 • Genellikle sonuç alanlar 1.5-2 ay kadar devam ettiklerini belirtiyorlar.
 • Uygulama bırakıldıktan sonra göğüslerin büyümesinde geriye gitmediği belirtilmiş.
 • Adaçayını rezene ile karıştırıp içenler de mevcut.
 • Adaçayını demledikten sonra kalan posası ile göğüslere masaj yapmanın da göğüsleri büyütücü etkisi olduğu söylenmiş.
Paylaş
Arzu YURT
Cildimin güzel gözükmesine özen gösteririm, ve bu konuda yaptığım araştırmaları da sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazılarımı beğenip, yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim. Özel sorularınız için instagram hesabımızı takip edip oradan direk mesaj gönderebilirsiniz.

10 YORUM VAR

 1. Ya bende kullandım etkisi de mükemmel iki günün sonunda bile etkisi gözle görülür şekilde ama kullanmayı bırakınca göğüsler tekrar söner mi

 2. Sarkma, meme ucu çatlağı,selülit benzeri bi çatlama ve büyükler için öneriniz yok mu?
  Daha sıkı olması için.ayva tüyleri dibletinde zamanla siyaha dönen sivilce çıkıyor leke oluşuyor dibinde kaşınıyor.o tüylerden ve şu göğüs sorunu için ne yapabilirim.besin desteği egzersiz vs de olabilir zararı yokda.ama diyet yapamıyorum ilaç kullanıyorum.

 3. Merhaba bende küçük göğüslerimden şikayetçiyim sizin tarifinizi yapmaya başladım yaşım 32 göğüslerim hiç yok denecek kadar faydasını görürmüyüm

 4. Bende denemek istiyorum çayını fakat göğüs kanserine yol açtığından vesaire bahsediliyor 1 aylik bir kullanimda sorun olmaz değil mi

 5. Şerbetci otunun çayını içmeye başladım günlük 1 hafta oluyor syrıcada adaçayı içiyorum acaba şerbetci otunun sadece çayı fayda edermi acaba?

CEVAP VER