Victoria’s Secret Modellerinden Şaşırtıcı 10 Güzellik ve Makyaj İpucu

Victoria's Secret modelleri

Modeller bile güzelliklerini korumak için yardım almak zorundalar. Her ne kadar Victoria’s Secret modelleri bir takımın parçaları olsa ve bu takımın içerisinde güzellik uzmanları görev alsa da, kendi güzellikleri için kullandıkları sırları da var. Muhteşem görünen ve tüm dünya tarafından en güzel görünümlü modeller olarak kabul edilen bu bayanların vereceği önerilere kulak kabartmanın oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

Lindsay Ellingson1. Allığı fondotenden önce sürün ( Lindsay Ellingson )

Victoria’s Secret’ın en gözde modellerinden birisi olan Lindsay Ellingson özellikle makyaj uzmanlarının yaptıklarına daha çok dikkat ettiğini belirtiyor. Genellikle onların tecrübelerinden faydalanan Lindsay allığı fondotenden önce sürmeyi de onlardan gördüğünü söylüyor. Allığı sürerken, tonik ve nemlendirici emildikten sonra cildinin daha doğal gözüktüğünü söylüyor.

Erin Heaterhon2. Güzellik uykunuzu aksatmayın ( Erin Heatherton )

Basit ama etkili bir ipucu da Erin Heatherton’dan geliyor : güzellik uykunuzu aksatmadan uyumanız, güzelliğinizin temelini oluşturacak en temel adım olacaktır. Kendisinin de güzelliğini her öğleden sonra düzenli olarak uyguladığı güzellik uykularına borçlu olduğunu belirten ABD’li manken, Victoria’s Secret modelliğinin yanı sıra dizi ve film oyunculuğu da yapıyor.

Hilary Rhoda3. Hatlarınızı belirginleştirin ( Hilary Rhoda )

Hilary Rhoda yüzündeki hatları belirginleştirmek için günlük olarak bronzlaştırı kullandığını belirtiyor. Güzel model daha saf, daha taze ve daha kışkırtıcı görünmek için, bronzlaştırıcıyı göz çukurlarına ve elmacık kemiklerinede uyguladığını özellikle ekliyor. Açık mavi renkli gözleriyle dikkat çeken model, bakışlarını derinleştirmek için göz çevrelerine koyu mavi renkler uyguladığını da belirtiyor.

Behati Prinsloo4. Saçlar için deniz suyu spreyi ( Behati Prinsloo )

Victoria’s Secret’ın egzotik güzellerinden olan Behati Prinsloo saçlarının sıradışı güzel gözükmesi için ince taneli deniz suyu spreyi kullandığını söylüyor ve herkese tavsiye ediyor. Bu yöntemle, hem ucuz hem de kolay bir yolla sahilden yeni ayrılmış havası yaratabildiğini de ekliyor. Manken ayrıca çok sert fırçaları saçınızdan uzak tutmanız gerektiğine de inanıyor. Genç ve güzel mankenin  koyu kumral saçları gerçekten de çok güzel parlıyor.

Victoria's Secret modeli Lindsay Ellingson5. Sıvı alımı oldukça önemlidir ( Lindsay Ellingson )

Lindsay Ellingson’dan bir diğer öneri ise güzelliğiniz için, bol miktarda su içmeniz gerektiği. Güzellik rejiminin ilk halkasının bolca su içmek ve cildinin susuz kalmasına izin vermemek olduğunu açıklayan model, sizlere bol bol su içmenin yanında, yeteri kadar dinlenmek ve iyi bir göz kremi kullanmanın da cildinizi genç göstereceğini söylüyor.

Lily Aldridge6. Her şey ciltte bitiyor ( Lily Aldridge )

Benim de sonuna kadar katıldığım ve Lily Aldridge’e göre güzelliğine dikkat etmenin en önemli bölümü cilt sağlığınıza ve cilt bakımınıza dikkat etmektir. Cildinin güzelliğini korumak için öncelikle bolca su içtiğini ifade ediyor. Bunun yanında bol bol hindistan cevizi suyu içip, yiyecek olarak da sıklıkla somon balığı ve avokado tercih ediyor. Böylelikle cildi için doğru beslenmeyi sağlamış oluyor.

Jourdan Dunn7. Sahte kirpik görüntüsü oluşturma ( Jourdan Dunn )

Jourdan Dunn size gerçek kirpiklerinizi incitmeden nasıl sahte kirpik görünümü elde edebileceğiniz hakkında ipucu vermek istiyor. Bilindiği gibi sahte kirpik kullanmak asıl kirpiklerinize zarar verebilir. Jaourdan Dunn, daha kalın, daha uzun ve sahte kirpikleri andıran kirpiklere sahip olmak için, maskara kullanırken, kirpiklerinizin arkasına bir kredi kartı koyarak maskarayı karta doğru ittirerek uygulamamız gerektiğini söylüyor.

Candice Swanepoel8. Sağlıklı bir cilt için iyi beslenin ( Candice Swanepoel )

Candice Swanepoel’un öğünlerindeki yemekleri seçerken önceliği bolca C ve D vitamini içermesiymiş. Bu sayede parıldayan ve sağlıklı bir cilde sahip olduğunu düşünüyor. Ayrıca kaşların daha kalın olduğunda daha çekici olduğunu ekliyor. Dilerseniz kaş kalınlaştırma yöntemleri konumuzu inceleyerek daha kalın kaşlara sahip olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Jessica Hart9. Her zaman kirpik kıvırıcı kullanın ( Jessica Hart )

Jessica Hart, kirpik kıvırıcılarını çok seviyor ve gözlerini bu sayede daha ön plana çıkarttığını söylüyor. Hatta bazen hiç maskara kullanmadığını ve kirpik kıvırıcı kullanarak maskara kullanmadan daha doğal ve daha güzel bir görüntü elde ettiğini belirtiyor.

Kirpikler nasıl kıvrık olur konumuzda kirpik kıvırıcısının kullanımını açıklamıştık.

Lindsay Ellingson10. Saç kurutma makinesi kullanmayın ( Lindsay Ellingson )

Lindsay saçlarını, saç kurutma makinesi ile hiç kurutmadığını belirtiyor ve asla saçları çok kuruyken saçlarını taramadığını da ekliyor. Ayrıca her gün şampuan kullanmıyor ve şampuan kullanımını 2-3 güne yaymaya özen gösteriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage