Hakkında

CİLDİNİZDE SEVMEDİĞİNİZ VEYA DÜZELTMEK İSTEDİĞİNİZ SORUNLAR VAR, HAKSIZ MIYIM?

Bu aşağıdakiler kulağınıza tanıdık geliyor mu:

  • Keşke cilt bakımıma yıllar öncesinde daha çok önem verseydim. Acaba çok mu geç kaldım? Şimdi başlasam nereden başlamam gerekiyor?
  • Hissettiğimden daha yaşlı görünüyorum, bu kırışıklıklar bana özel bir durum mu? Çevremdekilerde sanki benim kadar kırışıklık yok.
  • Güzel bir cildim olsun istiyorum ama bunu nasıl başarabileceğim hakkında bir bilgim yok. Her yolu denedim ama hiçbiri bende işe yaramadı.
  • Doğal yöntemler her zaman ilk tercihim olmuştur, kozmetik ürünlerdeki kimyasallar ve onların yüksek fiyatları beni korkutuyor.
  • Yüzümde bir türlü kurtulamadığım sivilceler ve sivilce izleri var, bunlardan nasıl kurtulabilirim?
  • Benim gibi olanlar acaba hangi yöntemleri deniyor ve hangi yöntem hakkında nasıl yorum yapıyorlar?

Eğer tanıdık geliyorsa doğru yerdesiniz, Cilt Sitesi‘ne hoş geldiniz.

Arzu Yurt ve Ailesi

Merhaba, ben Arzu Yurt. 33 yaşında güzel bir ailesi olan ve sahip olduklarını çok seven ve şükreden bir kadınım. Cilt Sitesindeki içeriklerin çok büyük bir bölümü benim tarafımdan sizlerle buluşturuldu ve elimden geldiği kadar yorumlarınıza yanıt vermeye çalışıyorum.

2014 yılında Cilt Sitesini kurmadan önce ben de sizler gibi güzellik, cilt bakımı, saç bakımı ve makyaj gibi alanlarda doğal yöntemler ve öneriler için uzun süredir araştırmalar yapıyordum. Genellikle cilt tipime uygun olan doğal yöntemleri deniyor ve başarılı bulduklarımı not alıyordum. Bu bilgileri paylaşan yerli kaynaklar olmaması ve yabancı kaynakların tümünün güvenilir olmaması ve kafama takılan soruları sorduğumda yanıt alamamam sonunda Türkçe olarak bu işi yapan bir sitenin olması gerektiğini düşündüm ve Ciltsitesi.com ismi ile bu konudaki bilgi ve birikimimi paylaşmaya başladım. Güvenilir bulduğum ve deneyip olumlu sonuç aldığım sitelerin yabancı dildeki içeriklerini Türkçe olarak derleyerek içerikler oluşturdum.

Ciltsitesi.com olarak amaçlarımızın başında sizi en iyi görünüme kavuşturmak için tavsiyeler sunmak, iyi hissetmenizi sağlamak, cildinizin ve hayatınızın pozitif yönde değişime sokmak ve kafanızdaki cevapsız soruları yanıtlamak geliyor.

Cilt Sitesi bitkisel yağlar, mineraller ve doğal malzemelerle daha güzel bir cilde kavuşmanız için çeşitli yazılar paylaşır. www.ciltsitesi.com sitemizdeki yer alan öneriler ve bilgiler asla doktor tavsiyesi yerine geçmez: Bu yazılarda yer alan maskeler, kürler ve doğal bakım önerileri kişiden kişiye ve bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. Bu maskeleri uygulamak kişilerin tamamen uygulayacak kişinin kendi sorumluluğundadır ciltsitesi.com yazarları ve sahibi doğacak herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.