Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
CİLTSİTESİ İNTERNET HİZMETLERİ
Arzu Yurt


Genel Yayın Yönetmeni
Uğur Yurt


Editörler

Arzu Yurt                        [email protected]

Ece Özcan                       [email protected]

Gülcan Reyhanlıoğlu    [email protected]


İletişim / Contact

[email protected]

Reklam

[email protected]


Yer Sağlayıcı:
Radore Bilişim İnternet Hizmetleri

Adres: Alikahya Cumhuriyet Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarı, Yıldız Konutları, 11. Blok, Daire:52 İzmit / Kocaeli


YASAL UYARI: Bu alanda yer alan bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız.

BU SİTE GENEL İNTERNET KULLANICILARINA UYGUNDUR.

E-posta: [email protected]

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA
Sitede yayınlanan tüm koleksiyonlar, ürünler, cilt bakımı resimleri, haberler, röportajlar ve logolar marka sahiplerine aittir.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.

Ciltsitesi.com , cilt bakımı sektöründe 10 yılı aşkın süredir araştırma yapan ve bu konudaki tecrübeli kişiler tarafından cilt bakımı, saç bakımı, doğal maskeler gibi farklı 10’u geçen farklı kategori altında insanların kafasındaki soru ve sorunlar için faydalı yazılar hazırlayıp, cilt bakımı ve güzellik konusundaki sorunlara ücretsiz olarak danışmanlık yapma amacıyla 2014 yılında açılarak yaklaşık bin beşyüz dolarlık bir proje yatırımıyla oluşturulmuş ve bu tarihten itibaren ziyaretçilerine ücretsiz hizmetler sunmaktadır.

Ciltsitesi.com’da bulunan tüm bilgiler, tavsiye ve yorumlar uzman tedavisi ve uzman önerisi kapsamında olmamakla birlikte, tamamen yazarlarımız tarafından yorum, tavsiye ve kişisel deneyimlere dayanmakta olup bu görüş ve önerilerin kullanıp kullanılmayacağı tamamı ile okuyucunun kendi sorumluluğundadır. Sayfalarda sunulan bakım maskeleri, kürler ve doğal yöntemler internet ortamında araştırarak bulunan kullananların olumlu görüş belirttiği içeriklerden oluşturulur. Bu yöntemleri deneyenlerin karşılaştığı olumsuz durumlar hakkında Ciltsitesi.com sorumluluk kabul etmez.

Sitemizde olmasının yanlış olduğunu düşündüğünüz her türlü içerik için [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. 3 iş günü içerisinde gereken işlem yapılacaktır.

Geldanlage