10 En romantik göz makyajı ve yapılışı

Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde gözlerinizin sevgilinize veya sevgili adaylarına romantik bakması size çok şey kazandıracak. Üstelik böyle bir göz makyajına sahip olmak için güzellik salonlarına para ödemenize de gerek yok. Kendi cilt ve saç tipinize göre size uygun bir makyaj önerisi bulmanız mümkün.

Sihirli dokunuşlarla kendinizin dahi hayran kalacağı romantik sevgi dolu bakan gözlere sahip olmanız için size sunacağımız 10 sayfadaki farklı makyaj tekniklerini inceleyebilirsiniz.Resimlerde sıra sıra hangi işlemi uygulayacağınız açık bir şekilde gösteriliyor. Sayfalar arasında ilerleyerek diğer örneklere de göz atabilirsiniz.

Doğal ve romantik göz makyajı

Sizi daha genç gösterecek bu makyajın uygulanması da oldukça basit. Sade ve şık giyinmeyi ve böyle görünmeyi sevenlere önerimiz son derece doğal gösteren bu göz makyajını uygulamak.
Doğal ve romantik göz makyajı

Yumuşak ve doğal gözler için

Yumuşak ve doğal gözler için

Pırıl pırıl ve romantik bir göz makyajı

Pırıl Pırıl Göz Makyajı

Baştan çıkarıcı eyeliner

Baştan çıkarıcı eyeliner

Romantik dumanlı gözler

Dumanlı romantik göz makyajı

Klasik buğulu göz makyajı

Klasik buğulu göz makyajı

Patlak romantik gözler

Patlak romantik gözler

Sevimli göz makyajı

Sevimli göz makyajı

Kahverengi buğulu gözler

Kahverengi buğulu gözler

Gizli parlaklık makyajı

Gizli parlaklık makyajı

Bu yazı Mar 26, 2018 tarihinde güncellendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cilt Sitesi bitkisel yağlar, mineraller ve doğal malzemelerle daha güzel bir cilde kavuşmanız için çeşitli yazılar paylaşır. www.ciltsitesi.com sitemizdeki yer alan öneriler ve bilgiler asla doktor tavsiyesi yerine geçmez: Bu yazılarda yer alan maskeler, kürler ve doğal bakım önerileri kişiden kişiye ve bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. Bu maskeleri uygulamak kişilerin tamamen uygulayacak kişinin kendi sorumluluğundadır ciltsitesi.com yazarları ve sahibi doğacak herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.