Akne izleri ve Sivilceler için Dermonzer krem

Sivilcelerin ne kadar rahatsız edici olduğunu bildiğimiz için daha önce sivilcelerden kurtulmanız için uygulayabileceğiniz maskeler ve doğal kürler paylaşmıştık. Sivilceler kadar rahatsız edici olan onlar kaybolduktan sonra kalan izleri geçirmek için de doğal yollara başvurabilirsiniz. Akne izlerini ve sivilceleri geçirmek için etkili doğal yollardan birisi de Dermonzer krem kullanmak. Sivilce izleri ve sivilceler için önerdiğimiz maskelerin çoğunun malzemeleri arasında görebileceğiniz, bal mum, bal, elma çekirdeği, zeytinyağı ve çörek otu gibi doğal malzemeler bu etkili kremin içeriğindeki maddeler.

Sivilceler derinizin dış tabakasında bazı deformasyonlara sebep olurlar. Dermonzer bu bölgelerde kaybedilen nemi tekrar cilde kazandırarak dış tabakada oluşacak bu yıpranmaları giderir. %100 organik olan bu krem cildi yenileyici özelliği sayesinde küçük yaralarda ve küçük yanık izlerinde ve sivilcelerin iyileşmesi için kullanabiliyor.

Dermonzer cilt bakım kremi

Dermonzer Krem nasıl kullanılır?

Günde 2-3 kere masaj yapar şekilde cildinize uygulamanız gerekiyor. İlacı günlük olarak kullanabilirsiniz. Maksimum etkiyi görmek için kremi sürdükten sonra üstünü açık bırakın.

Kremin içerisindeki bal kurumuş akne izlerinin oluşturduğu tahrişi azaltacak, balmumu da içerdiği yüksek A vitamini sayesinde cildinizin ihtiyacı olan nemlenmeyi sağlayacaktır. Çörek otunda bulunan yüksek miktardaki besleyici vitaminler ve zeytinyağı sayesinde cildiniz elastikiyetine geri kavuşacak ve akne izlerini yok etmeye başlayacaktır.

Dermonzer Kremi nasıl temin edebilirsiniz?

Şu an için kremi kullanmak isteyenler web sitesinden sipariş verebilir, veya instagram üzerinden ilaç sayfasından iletişime geçebilir. Ayrıca instagram sayfasında kremin kullanımı ve kullananların paylaştıkları görselleri de bulabilirsiniz.

Web sayfası : https://www.dermonzer.net
Instagram : https://www.instagram.com/dermonzer/

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage