Ayna Karşısında Selfie Pozları

Ayna Selfie

Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlarda gezerken kimin ne marka telefon kullandığını anlamak hiç de zor olmuyor. Sebebi neredeyse herkesin bir kez ayna selfiesi çekmesi ve sosyal ağa yüklemesi. Peki sizin onlardan neyiniz eksik? Tabi ki hiçbir şeyiniz eksik değil, sadece biraz yardıma ihtiyaç duyabilir veya hangi pozu vereceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz, bu yüzden size ayna karşısında selfie pozu örneklerini sıralıyoruz:

Telefonun yüzünü kapatmasına izin vermeyin

Çoğu selfiede yapılan en büyük hata selfieyi çekerken telefonu tam yüzünüzün ortasında tutup anti estetik fotolar çekmek. Bundan kaçınmak için telefonu vücudunuzdan biraz ayırıp yüzünüzün görünmesini sağlayabilirsiniz, hatta burada aynaya bakmak yerine telefona bakarak fotoğrafı daha orijinal bir hale getirebilirsiniz.

Oturarak Ayna Selfiesi

Eğer biraz minyon bir tipe sahipseniz ve aynanız yere yakınsa bu pozu deneyebilirsiniz. Oldukça sempatik bir görünüm elde edeceğiniz bu pozu bacaklarının üst tarafları çok kalın olan kişilere önermiyoruz.

Spor Salonu Selfiesi

Spor salonuna gidiyorsunuz ve henüz bir selfieniz yok mu? Her tarafın ayna dolu olduğunu henüz farketmemiş olabilirsiniz 🙂 Hadi hemen sporda geliştirdiğiniz bölgelerinizle ne kadar gurur duyduğunuzu gösteren bir selfie çekin!

Duvara Yaslanma Pozu

Duvara yaslanma selfiesi

Aynanız duvara yakın bir yerdeyse ki çoğu ayna öyledir, bunu avantaja çevirerek estetik bir poz haline getirebilirsiniz. Tabi burada daha ince görünmek için bir bacağınızı hafifçe öne doğru bükebilirsiniz.

Bağdaş Kurarak Selfie

Yine ince bir fiziğe sahipseniz yerde bağdaş kurar tarzda vereceğiniz pozlar da estetik durabiliyor. Denemesi bedava.

Çapraz Selfie

Çapraz selfie

Genellikle herkes düz resimler yüklerken sizin resminizin hafiften çapraz olması daha dikkat çekici olacaktır.

Eller Cepte Selfie

Eller cepte selfie

Fotoyu çekerken ellerinizi koyacak bir yer bulamıyorsanız onları cebinize sokup çekilmeyi deneyebilirsiniz.

Asansör Aynası Selfie

Asansörde selfie

Her asansörde bir ayna var ve neredeyse herkesin bir asansör selfiesi var. Hatta bazı arkadaşlarınız asansör selfiesi pozunu günlük rutini haline bile getirmiş olabilir. Peki neden sizin bir asansör selfieniz olmasın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage