En Havalı 12 Dalgalı Erkek Saçı Modeli

Dalgalı Saç Modelleri

Erkekler için en iyi dalgalı saç modellerini mi merak ediyorsunuz? Hemen hemen tüm klasik ve modern erkek saç kesimleri dalgalı saçlara iyi gider. Bununla birlikte, dalgalı saçlara şekil vermenin bazen çok zor olabileceğini biliyoruz. Kıvırcık saçların aksine, dalgalı saçlar düz olarak uzar ve uzadıkça dalgalı bir form alır. Bu durum, uzun saçları tercih eden, ancak sevdikleri dalgalı saç stillerini bulamayan erkekler için sinir bozucu olabilir.

Neyse ki sizin için araştırma yaptık ve dalgalı saçlı erkekler için en havalı saç modellerini bulduk. 2020 yılında popüler olan modellerden hazırladığımız dalgalı saçlar için en şık uzun ve kısa saç modellerine göz atın.

Erkekler İçin En İyi Dalgalı Saç Modelleri

1. Yüksek İz ve Dalgalı Püsküller

Yüksek İz ve Dalgalı Püsküller

Saçların dalgalanacak kadar uzun ve doğal hacmi artıracak kadar katmanlı kesildiği bu saç modeli özellikle sakalı erkeklere daha çok yakışıyor. Şekillendirmesi ve sabit tutması oldukça kolay bir model olması da işinizi kolaylaştıracak.

2. Alttan Çizgili Dalgalı Doku

Alttan Çizgili Dalgalı Doku

Bu havalı saç modeli, yan taraflardan kısa ve üstte daha uzun saçlar içeren klasik alabros kesimine yeni bir soluk getirmiş. Bu dalgalı dokulu saç stilini oluşturmak için saçınızın yaklaşık 5 ila 10 cm uzunluğunda olması gerekir. Bu stil daha çok kalın dalgalı saçları olan erkeklere yakışır.

3. Ortadan Ayrılmış Gevşek Dalgalı Saç Modeli

Ortadan Ayrılmış Gevşek Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı saçların sunduğu asi havadan gerçekten yararlanmak istiyorsanız, ortadan ayırmak bunu yapmanın kolay ve dinamik bir yolu olabilir. Temiz ve ince kenarların kontrastı bu tarzın dağınık görünmesini önler.

4. Kısa Dalgalı Saç Modeli

Kısa ve dalgalı saç modeli

Kalın ve dalgalı saçlarınız varsa ve saç şekillendirmeyle çok uğraşmayayım, yıkadığım zaman bile kendi şekli olsun diyorsanız bu saç kesimi tam da size göre olabilir.

5. Uzun ve Katmanlı Dalgalı Saç Modeli

Uzun ve Katmanlı Dalgalı Saç Modeli

Bu model uzun dalgalı saçları tercih eden erkekler için klasik bir görünümdür. Stil vermek ve bakımı kolaydır ve saçınızı büyütmeye karar verdiyseniz, mükemmel bir geçiş tarzıdır. İdeal olarak, saçlarınızı arkadaki katmanlarla omuz uzunluğunda tutmak isteyeceksiniz. Tek yapmanız gereken, gün boyunca yerinde tutarken dalgalarınızı ayırmak ve tanımlamak için mükemmel bir şekillendirici krem.

6. Hacimli Geriye Tarama

Hacimli Geriye Tarama

Dalgalı saçlar geriye doğru tarandığında diğer saçlara göre çok daha rahat bir şekilde hacim kazanır. Azıcık fön ve bir tarak ile bu muhteşem saç modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

7. Karışık Dalgalı Erkek Saç Modeli

Karışık Dalgalı Erkek Saç Modeli

Değişik bir saç stili denemek isteyen ve fark yaratmak isteyen dalgalı saç sahibi erkekler bu modeli rahatlıkla deneyebilirler. Ülkemizdeki ünlülerden Teoman dönem dönem bu tip modeller kullanmıştı.

8. Sakalla Birleşen Dalgalı Saç

Sakalla Birleşen Dalgalı Saç

Orta uzunlukta uzun saçları sakalla birleştirmek, dalgalı saçlı erkekler için en son moda erkek saç stillerinden biri. Diğer uzun ve katlı dalgalı saç stilleri gibi, saçlar da 7-15 cm uzunluğunda olmalı ve hacim, akış ve karakter eklemek için katmanlı kesilmelidir. Ön tarafınıza düşen saçları bir tarafa doğru yatırıp nazikçe bükerken saçınızı şekillendirmek için en sevdiğiniz saç ürününü kullanın. Kısa sakal, görünümü birbirine bağlar ve daha sağlam bir görünüm oluşturur.

9. Yana Taranan Perçem

Yana Taranan Perçemler

Yandan geriye doğru itilen perçemler özellikle kare ve açılı yüzlere uygundur. Bu saç stilinin oval kenarları, açılı yüzlerde bulunan keskinliği dengeliyor. Fönle kurutulan saçlar bu stili yaratmak için önemli bir adımdır. Doğal dalgalar gereken hacmi verir ancak hacim veren bir ürün eklemek de şekillendirmeye yardımcı olur.

10. Dalgalı Sörfçü Saçı

Dalgalı Sörfçü Saçı

Bu havalı dağınık görünümü elde etmek için, nemli, neredeyse kuru saçlara sprey püskürtün ve parmaklarınızla karıştırın. Sonuç olarak plaja ihtiyaç duymayan bu sörfçü tarzına sahip olacaksınız.

11. Uzun Sakal ve Uzun Dalgalı Saçlar

Uzun Sakal ve Uzun Dalgalı Saçlar

Karakteristik ve köprülü bir buruna sahipseniz sakallarınızı ve dalgalı saçlarınızı uzatmak sizi bir manken görüntüsüne kavuşturabilir. Karizmatik görünmek için uzun saçlar anahtar olabilir.

12. Konik Kıvırcık Saç Modeli

Konik Kıvırcık Saç Modeli

Saatlerini saç kurutma makinesi ile harcamak istemeyenler için, bu tarz en iyi şekilde doğal buklelerin istediklerini yapmasına izin verildiğinde görünür. Saçın kabarmasını önlemek için bir saç yağı gereklidir. Bu saç kesimi, üstte yükseklik ve harekete ihtiyaç duyan yüz şekilleri için kolay bir stildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage