Yaşlı Kadınlar İçin En Güzel 15 Kısa Saç Modeli

Peluş saç modeli

Sandra Bullock, Halle Berry, Julianne Moore, Julia Roberts, Jennifer Aniston – Bu, bir Hollywood filminin oyuncu listesi ya da Oscar En İyi Kadın Oyuncu ödülü adayları değil. Dünyanın hayran olduğu bu sanatçılar, 50 yaş üstü kadınların çok çeşitli şık saç stilleri ile hala nefes kesici olunabileceğinin canlı kanıtıdır. Biz de ünlülerden ilham alarak sizin de kolaylıkla uygulayabileceğiniz hem yaşınıza uygun hem de sizi aşırı havalı gösterecek saç stillerini sıralamak istedik:

1. Pixie

Kısa Pixie Saç Modeli

Pixie saç stilleri, 50 yaş üstü kadınlar için en klasik seçeneklerden biri. Yüzünüzü çerçeveleyerek en iyi özelliklerinizi ortaya koyuyor ve öne çıkarıyor. Arada bir düzeltmeniz gerektiğini saymazsak, bunlar nispeten az bakım gerektirir. Yıkadığınız gibi çıkabilir ya da hızlı bir şekilde pomad ile biçimlendirebilirsiniz.

2. Yumuşak, Dalgalı Omuz Boyu Kesim

Yumuşak Dalgalı Omuz Boyu Kesim

Omuz uzunluğundaki saçlardaki yumuşak dalgalar zamana meydan okur. Doğal dalgalarınız yoksa, saçınızı bu görünümü oluşturmak için büyük makaralarla ayarlayın.

3. Dokulu Pixie

Dokulu Pixie

Hem kısa hem de uzun pixie kesimlerinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz dolgulu bir pixie havanıza hava katacak. Bir parça pomad kullanarak saçların bölümlerini ayırın ve dolgulu bir hava verin.

4. Yana Taranmış Kaküllerle Omuz Hizası Kesim

Yana Taranmış Kaküllerle Omuz Hizası Kesim

Çok bakım gerektirmeyen, Fransız üsulü omuz hizasında bir kesim ve yanlara doğru açı verilmiş kaküllerle şıklık ve zerafet ön planda olacak. Özellikle beyaz tenlilere çok gidecek bir saç modeli.

5. Belirgin Hatlı Pixie

Belirgin Hatlı Pixie

Her yaşta bu modern pixie modelini deneyebilirsiniz. Dalgalı perçemler modern görünümünüzü tamamlamak için birebir.

6. Plaj Dalgaları

Plaj Dalgaları Saç Modeli

Plaj dalgaları her yaş için uygun olan bir görünümdür. Tarzınızı bir lob ile değiştirmek için harika bir yol. Her zaman taze bir görünüme sahip olmak isteyenlere.

7. Dalgalı Pixie

Dalgalı Pixie

Bu pixie kesimi, doğal dolgulu saçlara sahip kıvırcık veya dalgalı saçlarda çok iyi sonuç verir.

8. Uzun Bob

Uzun Bob

Bir zamanların vazgeçilmez trendi uzun bob her zaman popülerliğini koruyor. Esnek bir şekilde şekillendirilebilecek bakımı kolay, uzun saçları isteyen kadınlar için mükemmel bir seçenek. Bu stil düz veya hacimli bir şekilde çok şık olabilir.

9. Küt Perçemli Pixie

Küt Perçemli Pixie

Yenilikçi bir görünüm arayan kısa saçlı bayanlar için alternatif bir model. Kulak kısmından öne doğru dökülen saçlar gençlik görünümünü destekleyici bir etkiye sahip. Bu görünüşle dikkat çekmemeniz imkansız.

10. Klasik Bob

Klasik Bob

Klasik Bob saçlara yumuşak ve kadınsı bir his katmak için uçlarından içeri doğru hafifçe kıvırmanız yeterli.

11. Uzun Pixie

Uzun Pixie

Katmanları daha uzun tutmak, hacim kazandırabilir; bu eğer yana doğru düz düşebilecek ince saçlarınız varsa idealdir. Benzer şekilde, aydınlatmak yalnızca daha fazla dolgunluk yaratmakla kalmaz, aynı zamanda rengin kendisi de saçlarınızı dolgun gösterir.

12. Kısa Bob

Kısa Bob

Düz, ince saçlar için, kısa bob her yaşta mükemmel bir seçimdir. Doğal olarak düz saça hacim katan bu uzunluk, hem sıradan hem de şık bir görünüm kazandırır.

13. Pompadour Modeli

Pompadour Saç Modeli

Hem retro hem de havalı bir görünüm için Pompadour modeli her zaman popülerliğini koruyor. Saç köpüğü ile saçlarınızı geri atın ve orada kalmasını sağlayın.

14. Peluş

Peluş saç modeli

Peluş modeli doğal dalgaları olan kalın saçlı bayanlar için idealdir. Araya atılacak gölgeler bu saç stilinin daha da sevimli durmasını sağlar.

15. Undercut

Kısa saçlar için undercut modeli

Undercut modeli, pompadour modelini bir adım öteye taşıyan daha çılgın ama tarzı bir başka olan bir model. Her daim genç hissedenlere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geldanlage