Satış Ortaklığı Beyanı

Yazılarımızdan fark edeceğiniz gibi daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olmaya kendimizi adamış durumdayız. İçerikleri oluştururken bazen okuyuculara faydalı olduğunu düşündüğümüz ürünlere bağlantılar verebiliyoruz.

‘Bağlantılar’ ile, web sitemizdeki ürün açıklamalarının yanında / yanında gördüğünüz ” Fiyatın Bak” “Şimdi Satın Al” veya “Buradan satın al” veya “Tıkla satın alın” veya “Satın Al” bağlantılarından bahsediyoruz.

Bu ürünler, dikkatli araştırma ve incelemeden sonra bağımsız olarak seçilir.

Web sitemizdeki bir bağlantıyı tıkladıktan sonra belirli bir sür içinde ürün sağlayıcı siteden satın aldığınız herhangi bir ürün, size ekstra bir ücrete mal olmadan CiltSitesi küçük bir komisyon kazanacaktır.

Bunun nedeni CiltSitesi’nin, sitelere reklam vererek ve bağlantı vererek reklam ücretleri kazanmaları için bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bağlı kuruluş reklam programlarının bir katılımcısı olmasıdır.

Not: CiltSitesi, web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla yaptığınız herhangi bir satın alma işleminin zamanında teslimi ve / veya uygun şekilde paketlenmesi sorumluluğunu almaz. Bu web sitesindeki bir bağlantı aracılığıyla sipariş ettiğiniz belirli ürünlerle ilgili sorunlarla karşılaşırsanız veya endişeleriniz varsa, lütfen bunları ürünün satın alındığı satıcıya yönlendirin.

Geldanlage